PATLADI GİTTİ HAKKIMIZDA SAYFASI

 

2019 yılında ev dekorasyonu özelinde başladığımız internet satışına, bugün onlarca ürün seçeneği ve binlerce mutlu müşteriye ulaşmış bulunuyoruz. Özellikle Parti malzemeleri, doğum günü konseptleri, dekoratif hediyelik ürünler ve konsept kırtasiye ürünlerinde  sektöre yön vermekle birlikte en çok tercih edilen ürünleri sunmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. İlk günden itibaren %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Kargo süreçlerinden kaynaklı her türlü sorunda müşterilerimize koşulsuz destek sağlarken; ürünlerin hızlı eksiksiz ve sağlam bir şekilde ulaşması için tüm personelimizle özverili bir şekilde çalışmaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız sitemizde sizlere özel kampanyalı fiyatlardan faydalanmak için lütfen bizi takip edin. Olumlu ve olumsuz geri bildirimlerinizle daha kısa zamanda daha büyük işler başarmaya çalışacağız. Dolayısıyla kendimizi sürekli geliştirmeye gayret ediyor ve sağlam adımlarla daha kaliteli hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

 

Neden Patladı Gitti?

 

Bu iki kelime her ne kadar Çocuklar Duymasın adlı dizide ünlense de; amacımız, Türkiye'de stokları hemen tüketilen kaliteli  ve en çok tercih edilen ürünleri siz kıymetli müşterilerimize sunmaktır. Tüm ürünlerimiz aynı gün kargo ile gönderilmektedir. Kargo süreci öncesinde tüm siparişler kontrol edilip özel kutularda gönderim sağlanmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR